Poezja Poezja Śpiewana Proza Recenzje O mnie News Ksiega Gości Polecam

News

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Morskie inspiracje artystyczne - 2017-10-01

   Wspomnienia z wakacji – Plener w Sopocie 01-08.07.2017 

,,Morskie Inspiracje Artystyczne,,   Złota Polska Jesień ledwo co się zaczęła… została zdmuchnięta przez siłę natury - dwa kolejne huragany, jeden po drugim. Odarte z kolorów drzewa, wyciągają teraz nagie gałęzie w stronę szarego nieba, poranne mgły przesłaniają pejzaż. Może dlatego moje myśli uciekają w stronę lata. I stąd te wspomnienia...                       

      Grupa moich przyjaciół (nauczycieli -artystów), z którymi co roku spotykam się w wakacje na plenerze, została zaproszona przez Okręg Lubuski ZNP na  ośmiodniowy Plener Artystyczny do Sopotu. To był  fantastyczny Plener! Osiem dni w zupełnie innym świecie !  Sami zobaczcie ! Przesuńcie tylko kursor na napis ”kliknij TUTAJ!"                                                                                  / więcej... kliknij TUTAJ/

Piękny Dzień Matki w Piwnicy Ali Tanew - 2017-06-09

 

dm0(1).jpg

 

Dzień Matki, to wyjątkowy dzień w roku.! Dzieci w różnym wieku składają życzenia swoim mamom: dzieci małe, młodzież, a nawet  dzieci całkiem duże, które mają już swoje dorosłe dzieci. Ci najstarsi przypominają sobie, że przecież też mają matki. Odwiedzają, często już stareńkie panie, przynoszą kwiaty, czekoladki, kosmetyki... Bywa, że kładą kwiaty na grobach.

W ten wyjątkowy dzień, w pięknej Piwnicy „Ata”, której właścicielką jest znana krakowska poetka Alicja Tanew odbył się Wieczór Poetycki poświęcony Matkom.

 

 

 

   /kliknij w zdjęcie aby powiększyć/                             /więcej... kliknij TUTAJ!/

XIV Poetyckie Ogrody na Ziemi Limanowskiej - 2017-05-20

         ogrtym1 (27).jpg

          /kliknij w zdjęcie aby powiększyć/                    /więcej... kliknij TUTAJ!/                              

    

 

Pomiędzy Tobą a Mną w Loch Camelot - 2017-03-09

    /klinij w zdjęcie aby powiększyć/       /więcej... kliknij TUTAJ/

k1.jpg

 45 WARSZAWSKA JESIEŃ POEZJI 2016 - 2016-10-09
Ciekawy plakat, reklamujący Warszawską Jesień Poezji.

 

 

To już 45-ta Warszawska Jesień Poezji. Trwała od 6-tego do 9-tego października, od czwartku do niedzieli włącznie. Przybyli na nią poeci z różnych stron Polski,ale i z różnych stron świata: z Litwy, Estonii, Rosji, Serbii, a nawet z Chin i Wietnamu. Za całość „Jesieni”- wielomiesięczne przygotowania i czuwanie nad przebiegiem imprezy, odpowiedzialna była prezes Warszawskiego Oddziału ZLP - Aldona Borowicz, ze wsparciem (jak sama mówiła) prezesa Zarządu Głównego ZLP – Marka Wawrzkiewicza. 

     /kliknij w zdjęcie aby powiększyć/

    /więcej...kliknij TUTAJ/    

                                                                                                                                                                                                                   

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10